Se afișează postările cu eticheta elena. Afișați toate postările
Se afișează postările cu eticheta elena. Afișați toate postările

miercuri, 23 mai 2012

EUROVISION? SIMPLY FUCK YOU!

NU CRED!
...
De ce la noi mă, tot timpul?
S-a văzut clar că Elena a avut probleme cu casca, a și arătat asta, doar că virgulă cameramanul a reușit să nu filmeze întreaga scenă!
De ce mă?
A cântat foarte bine, piesa superbă, de ce trebuia să o strice „cineva”?
Deja se speculează pe Youtube și pe net cum că am fi sabotați, și cred că așa e, toți au cântat okay, fără probleme, doar Elena a întâmpinat „issues”.
Oricum, frumoasă redresare pe final, se vede că e profesionistă, o alta s-ar fi încurcat de tot.
În orice caz, intrăm în finală, piesa e foarte votată și se vrea favorită din Australia, Austria, Azerbaijan, Finlanda, Moldova(ăștia normal că ne votează, că și noi îi votăm pe ei), etc.


FELICITĂRI MANDINGA, ROMÂNIA hai că putem!





Mda, păcat, mare păcat...și se mai cred buni organizatori..oricum ceva e putred la mijloc...o fi invidia fiindcă Elena a fost prea sexy pentru ei?